Rekomendacje

Wypowiedź Ewy Banasiak, zamieszczona w "Głosie Wielkopolskim" z dn. 7 XII 2006 r.

Kursy przygotowawcze i korepetycje przed ważnymi egzaminami cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży. Powtórka przed egzaminem gimnazjalnym czy maturą pod okiem fachowca jest bowiem gwarancją solidnego przygotowania. Dobry wykładowca potrafi zmobilizować ucznia do wytężonej pracy, a poza tym z pewnością nie pominie istotnych dla przedmiotu tematów. Inna ważna kwestia to wykonywanie ćwiczeń i trudnych zadań w obecności nauczyciela. Na kursie czy podczas korepetycji pomyłki nie kosztują nas tak wiele. Wykładowca służy pomocą w wyjaśnianiu trudnych zagadnień, na które nie ma już czasu w szkole, a rodzic nie ma odpowiedniej wiedzy. Najlepiej rozpocząć zajęcia na kilka miesięcy przed egzaminem. Wtedy z pewnością widać będzie luki w wiedzy i wystarczy czasu na ich uzupełnienie.
Szybki kontakt: 602 216 056 kursy@promotor.edu.pl formularz kontaktowy