Sprawy organizacyjne

"Dopięcie" zajęć

Zajęcia zawiązujemy w oparciu o wcześniejsze zgłoszenia, które napływają do nas różnymi drogami (mailowo, poprzez formularz na stronie WWW, telefonicznie).

Na podstawie tych danych, na kilka dni przed planowanym terminem rozpoczęcia zajęć, dyrektor w biurze dokonuje ostatniej weryfikacji zgłoszeń i zawiązania grup (np. sprawdza czy jest wystarczająca ilość osób do zawiązania kursu albo czy na jakiś kurs nie zapisało się za dużo osób - wówczas będzie trzeba utworzyć dwie grupy i dodatkowo ustalić z kandydatami termin zajęć). Te wszystkie sprawy "dogrywane są" telefonicznie. 

Dopiero wówczas - wiedząc dokładnie, które ze wstępnie utworzonych grup w rzeczywistości się zawiązały, dokonujemy kompletnego przydziału nauczycieli do grup oraz powiadamiamy kursantów jak mają przyjść na pierwsze zajęcia. 

Pierwsze zajęcia

Na pierwsze zajęcia przychodzisz na kilka minut przed ustaloną godziną do miejsca prowadzenia zajęć (poda dyrektor) w ustalonym dniu (podanym na tej stronie, a jeśli by się coś miało zmienić, to - zgodnie z Regulaminem kursów - zostaniesz o tym bezpośrednio przez nas powiadomiony). 

Do pierwszych zajęć miej opłacone czesne (lub jedynie pierwsza jego ratę), a na zajęcia te weź ze soba zeszyt i długopis oraz "głowę na karku", pełną zapału do wspólnej pracy. O tym, jaką książkę (koszt dwudziestu kilku złotych) będziesz musiał kupić - nauczyciel powiadomi Cię na miejscu.

Szybki kontakt: 602 216 056 kursy@promotor.edu.pl formularz kontaktowy
Copyright © 2013 Centrum Oświatowo-Wydawnicze PROMOTOR | Realizacja: Cyfrowa Fabryka & YT

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.