Profesjonalne kursy maturalne

Nazywam się Włodzimierz Lapis i jestem matematykiem. Na co dzień pracuję na UAM w Poznaniu. Mogę pochwalić się wykształceniem tak ścisłym (jestem magisterem matematyki), jak i humanistycznym (jestem doktorem hab. nauk humanistycznych). Te dwa aspekty łączę też w swojej pracy zawodowej (bowiem pracuję w Zakładzie Logiki Stosowanej w Instytucie Językoznawstwa). Nie tylko wiem więc z jakimi brakami trafiają do nas kandydaci na studia, ale i potrafię odpowiednio zdiagnozować ich źródło. 

Ty z kolei stoisz przed swoim egzaminem maturalnym - obowiązkowym z matematyki, języka polskiego i języka obcego oraz z innych nieobowiązkowych przedmotów. Dowolnie, czy jesteś słaby, czy dobry z danego przedmiotu maturalnego - i tak musisz się dobrze do niego przygotować do matury. To czy i jak je zdasz, będzie decydować o tym jak dalej potoczy się Twoje Życie: zgodnie z Twoimi zamierzaniami i aspiracjami, czy też nie... 

Dobrze się składa, że prowadzę (i to już od 1993 roku!) firmę kursową PROMOTOR, bo za jej pośrednictwem mogę Ci pomóc w uporaniu się z Czekającym Cię Wyzwaniem.

Zdajesz maturę w tym roku - skorzystaj z naszego całorcznego kursu do matury (z matematyki - 63 godz. lekc. zajęć = 21 spotkań po 135 minut; z pozostałych przedmiotów - 42 godz. lekc. zajęć - 21 spotkań po 90 minut) lub z kursu drugosemestralnego (z matematyki - 30 godz. lekc. zajęć - 10 spotkań po 135 minut; z pozostałych przedmiotów - 20 godz. lekcyjnych zajęć = 10 spotkań po 90 minut). Powtórka materiału i rozwiązywanie zadań z dokładnym ich omówieniem bez wątpienia dobrze poskutkują na maturze (wiadomo: "praktyka czyni mistrza"). 

Wybierając maturę na poziomie podstawowym - wybierz i u nas kurs podstawowy, a dany przedmiot z którym dotychczas miałeś kłopoty przestanie być dla Ciebie obcy, a poprzez to bez problemów będziesz mógł go zaliczyć na maturze.

Wybierając maturę na poziomie rozszerzonym - wybierz i u nas kurs rozszerzony, abyś świetnie ją napisał i dzięki temu dostał się na wymarzone studia. 

Zapoznaj się więc z naszą ofertą i - jeśli tylko uznasz to za stosowne - skorzystaj z niej dla swego dobra. 

Co nas wyróżnia, czyli dlaczego właśnie my:
  • działamy nieprzerwanie od 1993 roku! - mamy 25 lat doświadczenia,
  • jesteśmy zarejestrowani zarówno w Kuratorium, jak i Urzędzie Gminy,
  • ofertę kursów różnicujemy ze względu na poziom Twoich potrzeb,
  • u nas pracują nauczyciele-pasjonaci, którzy nie tylko odpowiednio przygotują Cie do matury, ale i "zapalą" (niegroźnie!) do swojego przedmiotu,
  • nasi nauczyciele są po prestiżowych kierunkach studiów, a przy tym są specjalistami w swoich dziedzinach,
  • kładziemy nacisk na praktykę, zrozumienie i efekty,
  • mamy korzystne systemy: ratalny i rabatowy,
  • a przy tym na rynku poznańskim nie znajdziesz tańszej oferty za godzinę zajęć.
Szybki kontakt: 602 216 056 kursy@promotor.edu.pl formularz kontaktowy
Copyright © 2013 Centrum Oświatowo-Wydawnicze PROMOTOR | Realizacja: Cyfrowa Fabryka & YT

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.