Sprawy organizacyjne

Jak się zapisać

Na nasze zajęcia można zapisac się na 2 sposoby: 

 1. telefonicznie (telefon: (61) 6 707 432, kom. 602 216 056), podając: 
  • pobierzemy od Państwa niezbędne dane do wypełnienia karty zgłoszenia,
  • razem ustalimy pasujący termin i miejsce odbywania zajęć (oczywiście, zapisując do grupy, w której są jeszcze wolne miejsca)
  • oraz podamy Państwu dokładną wysokość należnego czesnego (ważne po rozpoczęciu zajęć - co tydzień koszt kursu jest niższy, bo nie pobieramy opłat za zajęcia, które już się odbyły).
 2. oraz poprzez zapis online, podając wówczas również dane jak wyżej. 

Jeśli nie zastaniecie nas Państwo pod wyżej wymienionym telefonem, prosimy nagrać się na automatyczną sekretarkę i podać numer swojego telefonu. Jak najszybciej, jak tylko będzie to możliwe, oddzwonimy do Państwa, celem zapisania ucznia na nasz kurs.

Podobnie zareagujemy, gdy otrzymamy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. od Państwa z prośbą o zapisanie i podanym numerem telefonu kontaktowego.

"Dopięcie" zajęć

Zajęcia zawiązują się zgodnie z prowadzonymi zapisami. Jeśli z jakichś względów byłby problem z utworzeniem grup zgodnie z przyjętym wcześniej grafikiem - dyrektor przed planowanymi pierwszymi zajęciami zawiadomi o tym wszystkich kursantów (bezpośrednio lub ich rodziców). 

Pierwsze zajęcia

Na pierwsze zajęcia uczniowie zabierają ze sobą jedynie:

 • zeszyt,
 • długopis.

Na zajęciach tych, które w zamierzeniu w pewnej (ale wyważonej!) mierze mają charakter organizacyjny, uczniowie:

 • zaznajomią się z sobą i z nauczycielem,
 • wysłuchają informacji od nauczyciela o celach, zadaniach i przebiegu kursu oraz o celowości jak najbardziej aktywnego uczestnictwa w nim,
 • dowiedzą się od nauczyciela, jaki jest do niego numer telefonu, aby zarówno oni jak i ich rodzice - w razie potrzeby - mogli się z nim kontaktować "na odległość",
 • otrzymają od nas (za pośrednictwem nauczyciela) niezbędne materiały pomocnicze (bezpłatnie!),
 • rozwiążą test wstępny,
 • a następnie przejdą do realizacji materiału kursu.

Ceny i płatności - informacje ogólne

1) TRZEBA PŁACIĆ 

Zgodnie ze statutem firmy, uczniem jest ten, kto się zapisał i zapłacił za kurs. Płatność realizowana jest z góry przy zapisie, dzięki czemu (tak my, jak i Państwo) mamy gwarancję, że rzeczywiście kurs będzie dobrze zorganizowany. Na pewno nie będzie np. sytuacji, w której na kurs zapisze się odpowiednia liczba osób, utworzymy grupę, a zapłaci i zacznie chodzić znacznie mniej osób i w związku z tym będziemy musieli ją rozwiązać, zwracając uczniom czesne albo proponując im przejście do innych grup (o ile takie będą i/lub o ile w nich będą jeszcze wolne miejsca). 

2) RABATY 

Od II roku działalności firmy, każdemu uczestnikowi naszych kursów już "na starcie" przysługuje rabat w postaci zwolnienia z wnoszenia opłaty wpisowego. W przypadku zapisywania rodzeństwa, każdemu z nich przysługuje możliwość płatności ratalnej bez zmiany ceny. Upust przysługuje również każdemu uczniowi, który zapisał się już po rozpoczęciu zajęć - płatność za kurs maleje, gdyż nie jest wnoszona za zajęcia, które już się odbyły. Od kilku lat, trzymamy się też zasady, że uczniowi zapisywanemu na co najmniej dwa lkursy, przysługuje specjalny rabat.

3) JAK PŁACIĆ?

Opłatę czesnego dokonywana jest przed pierwszymi zajęciami na konto firmy - w całości lub pierwsza rata. Klientom dajemy też możliwość wniesienia opłaty w dwóch lub sześciu ratach. Wówczas wpłat kolejnych rat należy dokonywać na nasze konto firmowe (Centrum Oświatowo-Wydawnicze PROMOTOR, ul. Morenowa 16, 62-052 Komorniki; nr konta: 79 1140 2004 0000 3202 3234 8181 w banku: BRE S.A. - WBE / Łódź) w ustalonych terminach. W takiej jednak sytuacji, łączna opłata za udział w naszych zajęciach jest wyższa niż w przypadku płatności jednorazowej "z góry". W przypadku niewywiązania się z płatności - zgodnie ze statutem firmy - będziemy musieli skreślić taką osobę z listy uczestników kursu.

UWAGA! Nauczyciele nie przyjmują wpłat czesnego!

Szybki kontakt: 602 216 056 kursy@promotor.edu.pl formularz kontaktowy
Copyright © 2013 Centrum Oświatowo-Wydawnicze PROMOTOR | Realizacja: Cyfrowa Fabryka & YT

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.