Drogi Uczniu!

Przed tobą testy gimnazjalne (lub poważniej: egzamin gimnazjalny!) lub egzamin  ósmoklasisty (novum od tego roku!), od których wyników w znacznej mierze może zależeć, czy dostaniesz się do wymarzonej szkoły. Z pewnością wiesz, że "im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju". Kursy w "PROMOTORZE" wychodzą naprzeciw Twoim potrzebom i przy ich pomocy "walka" o punkty na testach będzie znacznie łatwiejsza. W trakcie kursu czekają Cię egzaminy próbne, sprawdziany, kartkówki, prace domowe, rozwiązywanie zadań przy tablicy. Pracy jest co nie miara. PRACUJ WIĘC I WYMAGAJ WIĘCEJ OD SIEBIE! Na dobrą sprawę nikt Cię nie nauczy, jeśli sam się do tego nie przyłożysz. Z jednej strony czasu masz wystarczająco dużo, aby się solidnie przygotować, z drugiej jednak strony - na tyle niewiele, by niepotrzebnie go nie marnować. W trakcie kursu skoncentruj się na zrozumieniu omawianych zagadnień oraz wytrwale ćwicz konieczne umiejętności. Jeśli umiesz zastosować wiadomości, to znaczy, że rozumiesz, a jeśli rozumiesz, to znaczy, że umiesz! Chodź systematycznie na zajęcia, o swoich postępach informuj rodziców. Od tego, jak Ci się powiedzie na teście kompetencji (do którego ma przygotować Cię ten kurs), w znacznej mierze zależy to, do jakiej szkoły się dostaniesz, a co za tym idzie, jak dalej ułożysz Swoje życie zawodowe, od czego może zależeć Twój byt. Tak więc, na dobrą sprawę, wszystko jest w twoich rękach! Ale pamiętaj - my możemy znacznie ułatwić Ci to zadanie.

Życzę Ci powodzenia w tych zmaganiach,
dyrektor C.O.-W. PROMOTOR dr hab. Włodzimierz Lapis
Szybki kontakt: 602 216 056 kursy@promotor.edu.pl formularz kontaktowy
Copyright © 2013 Centrum Oświatowo-Wydawnicze PROMOTOR | Realizacja: Cyfrowa Fabryka & YT

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.